O firmie ADACA GROUP

Z wynajmem samochodów mamy do czynienia od ponad 10 lat. Zdobywając doświadczenie i poszerzając zakres wiedzy branżowej, dojrzeliśmy do stworzenia własnej firmy od podstaw.

Pomysł zrodził się w potrzebie. Niezbędne nam było wynajęcie solidnego, sprawdzonego busa transportowego klasy premium, rynek jednak nie oferował tego typu samochodów. Wtedy postanowiliśmy zbudować niezawodną markę, która da klientom to, czego szukają.

Analizując rynek, wybór marki był w zasadzie oczywisty. Mercedes – jak żadna inna – zapewnia doskonałą jakość, niezawodność, niską awaryjność i – co istotne na długich dystansach – ogromny komfort wysokiego poziomu podróży. Przy tym wszystkim, samochody Mercedesa są ekonomiczne, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom atrakcyjne ceny.

Do kwestii wygody współpracy podchodzimy bezkompromisowo – w naszej branży zaufanie, to kluczowy element – robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zasłużyć na miano solidnego, gwarantującego niezawodność partnera biznesowego.

Stale się rozwijamy. Nie stoimy w miejscu i poszerzamy naszą ofertę, dokładając starań o to, aby dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, którzy dzięki zadowoleniu z jakości obsługi i współpracy, zostają naszymi stałymi klientami.