Mercedes-Benz Sprinter Kompakt

Silnik Diesla o pojemności 2.2, w połączeniu z 6-biegową skrzynią biegów, zapewni wystarczającą elastyczność oraz spalanie na poziomie 7–9 litrów na 100 km.

3

Liczba miejsc siedzących

1

4.4 m2

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej
W

7.5 m3

Pojemność przestrzeni ładunkowej
+

2600 mm

Długość przestrzeni ładunkowej

1175 kg

Ładowność

Informacje dotyczące wynajmu

$

Faktura

Wystawiamy faktury VAT 23%.
$

Kaucja

Wymagamy kaucji zwrotnej w wysokości 1000 zł (na terenie Polski) lub 2000 zł (poza granicami Polski).

$

Limity km

Limit to 500 km na dobę (0.45 zł netto za każdy km ponad limit). Zniesienie limitu to koszt 85 zł netto za dobę.

$

Paliwo

Pojazd wydajemy z pełnym zbiornikiem paliwa. Wynajmujący jest zobowiązany do uzupełnienia paliwa.
$

Ograniczenia

Wynajem pojazdu wyłącznie na terenie Polski i UE.


CENNIK*

Cena za dzień, uzależniona od okresu wynajmu

 1 doba (100 km)

1-2 dni

3-6 dni

7-20 dni

21-27 dni

powyżej 28 dni

Wyjazd za granicę - opłata jednorazowa

Mercedes-Benz Sprinter Kompakt

od 170 zł

199 zł

239 zł

229 zł

209 zł

170 zł

cena ustalana indywidualnie

75 zł

*) Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

W sercu dynamicznego miasta, gdzie mobilność jest synonimem sukcesu, nasza wypożyczalnia pojazdów dostawczych Mercedes-Benz wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Z dumą chcemy Ci zaprezentować naszą ofertę. Obejmuje ona między innymi flotę samochodów takich jak Mercedes-Benz Sprinter Kompakt na wynajem we Wrocławiu. To idealny towarzysz dla Twojego biznesu czy prywatnych wyzwań transportowych.

Wielka moc w kompaktowym kształcie

Niech Twoje podróże służbowe czy przeprowadzki bądź inne zadania transportowe staną się prawdziwą przyjemnością. Sprinter Kompakt łączy bowiem w sobie elegancję marki Mercedes-Benz z funkcjonalnością kompaktowego pojazdu do transportu. Zgrabne wymiary pozwalają na swobodne poruszanie się po zatłoczonych ulicach, a jednocześnie przestrzeń ładunkowa zachowuje imponujący potencjał. Prezentowany pojazd ma między innymi 3 miejsca siedzące dla wygodnych podróży z Twoimi pomocnikami. Z kolei jego przestrzeń ładunkowa to aż 4,4 metry kwadratowe! Ładowność tego pojazdu wynosi aż 1175 kilogramów. Z takimi możliwości nie ma dla Ciebie wyzwań niemożliwych do wykonania!

Technologia i bezpieczeństwo

Wybierając na wynajem Mercedes-Benz Sprinter Kompakt do transportu, zyskujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa. Systemy wspomagające kierowcę, takie jak asystent parkowania czy nowoczesny system monitorowania martwego pola sprawiają, że każda podróż staje się bezstresowa i bardzo komfortowa.

Czy wynajem Sprinter Kompakt od Mercedes-Benz to rozwiązanie dla Ciebie?

Tak, jeśli cenisz sobie elastyczność. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkoterminowego wynajmy na weekendową przeprowadzkę czy dłuższej współpracy biznesowej, nasza oferta jest w stanie dopasować się do Twoich konkretnych potrzeb.

Moc i oszczędność

Jeśli zależy Ci na znakomitym parametrach pojazdu dostawczego i do transportu, to Twoja uwaga również powinna zwrócić się w kierunku nowoczesnego samochodu Sprinter Kompakt od Mercedes-Benz. Wynajmowany przez nas pojazd potrafi bowiem łączyć dynamikę z oszczędnością paliwa. Silnik opisywanego samochodu to gwarancja efektywności, a jednocześnie niezawodności w każdej trasie. Pojazd ten został bowiem wyposażony w silnik Diesla, który ma pojemność 2.2, dodatkowo czeka na Ciebie 6-biegowa skrzynia biegów oraz spalanie od 6 do 7 litrów na 100 kilometrów. Imponujące, prawda? Skontaktuj się z nami, a już za chwilę będziesz mógł cieszyć się niezwykłą elastycznością i mocą.

Profesjonalny wizerunek

Mercedes-Benz Sprinter Kompakt do transportu na wynajem krótko i długoterminowy to także znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorców ceniących sobie prestiż. Oferowany przez nas pojazd to bowiem nie tylko narzędzie pomocne przy codziennym wykonywaniu różnorodnych zadań, ale także synonim profesjonalnego podejścia do biznesu. Z jego pomocą stworzysz bowiem profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Wygodny wynajem nowoczesnych pojazdów Mercedes-Benz

Nasz proces wynajmu samochodów dostawczych Mercedes-Benz Sprinter Kompakt został zoptymalizowany dla Twojej wygody. Wystarczy bowiem kilka kroków online bądź kontakt telefoniczny z nami, abyś mógł cieszyć się mobilnością w stylu tej prestiżowej marki. Oferujemy Ci klarowne warunki, atrakcyjne ceny oraz inne elastyczne opcje dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań.